Magister politologii, fotograf z tytułem fototechnika, właściciel firmy 'Sport&Photography Patryk Tomaszewski’, w dzieciństwie związany z tańcem nowoczesnym, obecnie międzynarodowy szkoleniowiec i prezenter w branży fitness, certyfikowany instruktor zajęć grupowych, trener personalny, nauczyciel jogi i Pilatesu. Współpracuje również ze szkołami na Ukrainie, Litwie czy w Japonii, organizuje własne eventy i wyjazdy sportowe.

Patryk prowadzi zajęcia w studiach jogi i Pilatesu oraz w klubach fitness. Jest aktywnym studentem i obecnie kontynuuje swoją edukację związaną z Pilatesem i pracą na dużych aparatach.  – na ten moment ukończył z bardzo dobrym wynikiem dwa z trzech modułów (poziom podstawowy oraz średniozaawansowany w ramach kompleksowego szkolenia Comprehensive w Akademii Diamond Pilates. Dodatkowo bierze udział w licznych szkoleniach, konferencjach, kongresach oraz lekcjach indywidualnych nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Profesjonalnie ze sportem związany jest od 2011 roku. W swoich treningach miesza różne techniki i uparcie wychodzi poza schematy.

Wymagający od siebie i innych profesjonalista skupiony na prawidłowej technice, szanujący potrzeby oraz ograniczenia swoich klientek i klientów. Poza tym pełny energii, stara się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej.